SprzedażAKTUALIZACJA DZIAŁU: 14.01.2018
 • Świnki morskie z naszej hodowli sprzedajemy najwcześniej po ukończeniu pierwszego miesiąca życia i osiągnięciu masy ciała minimum 300 gram.

 • Cena uzależniona jest od wartości hodowlanej oraz wystawowej zwierzęcia
  i kształtuje się w przedziale 100 - 300zł.

 • Każda świnka opuszczająca naszą hodowlę posiada rodowód będący potwierdzeniem jej pochodzenia. W rodowodzie znajdują się trzy pokolenia przodków. Na specjalną prośbę kupującego istnieje nieodpłatna możliwość przygotowania mapy genowej (w której umieszczane są przewidywane genotypy świnki sprzedawanej oraz jej przodków).

 • Nie sprzedajemy świnek morskich sklepom zoologicznym, laboratoriom, terrarystom i osobom nie budzącym naszego zaufania.

 • W przypadku osoby małoletniej chcącej nabyć świnkę prosimy o kontakt z nami rodzica. Zakupu może dokonać jedynie osoba pełnoletnia!

 • Preferujemy odbiór osobisty, który możliwy jest w Tomaszowie Mazowieckim, Bydgoszczy, Gnieźnie i Łodzi oraz podczas wystaw odbywających się w różnych miastach Polski. Pomagamy również w zorganizowaniu bezpiecznego transportu do innych miast w kraju i za granicą.


 • Osoby zainteresowane zakupem świnki morskiej uprzejmie prosimy o kontakt. Służymy radą oraz odpowiemy na wszystkie Państwa pytania i wątpliwości.


  Imiona samczyków zaznaczone są na niebiesko, samiczek natomiast na czerwono.

SAMCE NA SPRZEDAŻSAMICE NA SPRZEDAŻ


RL KANADA
samiczka urodzona 19.07.2016
sheltie
czarno/biała

Samiczka na sprzedaż wyłącznie do domu niehodowlanego - na emeryturę hodowlaną.
Aktualnie w krótkim włosie (zdjęcie pierwsze), jednak włos jej cały czas rośnie (zdjęcie drugie przedstawia Kanadę w długim włosie).


RL FARAH
samiczka urodzona 02.04.2016
merino
sepia/buff/biała

Piękna samiczka na sprzedaż, chętnie z młodą czarno/białą texelką - koleżanką z klatki.
Aktualnie w krótkim włosie


RL N...
samiczka urodzona 11.09.2017
texel
czarno/biała

Aktualnie w krótkim włosie. Na sprzedaż najchętniej z koleżanką z klatki - RL FARAH.
ŚWINKI ZAREZERWOWANE